ترجمه تخصصی

ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده  ” گروه ترجمه تخصصی پروژه ایران ” ایران ترجمه متون مختلف در زمینه های متنوع ترجمه تخصصی از انگلیسی به فارسی  است. اهمیت زبان انگلیسی امروزه بر کسی پوشیده نیست، چرا که انگلیسی دومین زبان پر تکلم و مهمترین زبان ثانوی جهان است. آمارها نشان می­ دهند که بیش از ۳۳۰ میلیون نفر در دنیا به انگلیسی به عنوان زبان مادری صحبت می­ کنند و تعداد افرادی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده­ اند، به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است. به علاوه، از اوایل قرن بیستم به بعد، انگلیسی در بین تمام کشورهای جهان به عنوان زبان بین­ المللی پذیرفته شده است و کلیه ارتباطات بین دو شخص حقیقی یا حقوقی از ملیت­ های گوناگون، از طریق زبان مشترک انگلیسی انجام می­ پذیرد. نیمی از مجموعه معارف جهان به زبان انگلیسی ارائه شده و بخش اعظم مطالب موجود در اینترنت به زبان انگلیسی نوشته شده­ اند. انگلیسی همچنین به عنوان زبان تجارت و آموزش بین­ المللی و زبان دیپلماسی شناخته شده­ است.

پرچم کشورهای انگلیسی زبان

با توجه به اهمیت فوق­ العاده ترجمه انگلیسی،­ ما راه حل انحصاری برای پوشش نیاز های ترجمه ای شما به شکل آنلاین ارائه می دهیم. کلیه مدارک و متون رسمی با ترجمه به انگلیسی می‌ تواند در دنیای خارج از ایران ارزش­مند و قابل پذیرش باشد. مقالات علمی پژوهشی یک محقق یا دانشجو برای ارائه و حضور در همایش‌ ها و نشست‌ های بین‌المللی لازم است به زبان انگلیسی ترجمه شود. بیشتر متون علمی و دانشگاهی جهان، اعم از کتاب، مقاله یا مطالب سایت­ های گوناگون به زبان انگلیسی ارائه شده­ اند و با ترجمه آن متن­ ها به فارسی می­توان از مطالب عرضه شده در آن­ ها به نحو موثر تری استفاده کرد. هر فرد که قصد ایجاد یک کسب و کار بین المللی و تجارت با کشورهای دیگر را دارد، لازم است محصولات و خدمات را خود به انگلیسی معرفی کند.

گروه ترجمه تخصصی ” پروژه ایران ” ایران آمادگی دارد، هر گونه مدارک، متون و سایت ها را از انگلیسی به فارسی ترجمه نماید. ما با مسلط­ ترین مترجمین انگلیسی به صورت آن­لاین و مستمر در ارتباط هستیم و سفارشات شما را در سریع­ ترین زمان ترجمه کرده و تحویل می­ دهیم. توجه کنید که برای ایجاد یک ارتباط موثر، کیفیت ترجمه نقش اساسی دارد. مثلا یک ترجمه دقیق انگلیسی به فارسی می­ تواند مفاهیم مندرج در یک مقاله یا کتاب را به خواننده فارسی زبان انتقال دهد و گرنه برای درک عمق مطلب، باز هم لازم است به منبع اصلی مراجعه شود.گروه تخصصی ” پروژه ایران ”  با رعایت بالاترین نسبت کیفیت به قیمت، ترجمه ای روان و دقیق را از یک متن انگلیسی ارائه می­ نماید. سفارشات مشتریان ما می تواند یکی از موارد ذیل باشد:

  • ترجمه متون عمومی: مقالات و متون عمومی، نشریه­ ها، روزنامه­ ها،‌ نامه­ ها و ایمیل ها و سایت­ های اینترنتی از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی.
  • ترجمه متون علمی و تخصصی: مقالات ژورنال­ های تخصصی، مقالات عرضه شده در کنفرانس­ ها، ترجمه کتاب­ های دانشگاهی، ترجمه درسنامه­ ها، جزوات و اسلاید های آموزشی در رشته­ های مختلف، ترجمه مقالات ISI، ترجمه کاتالوگ­ ها و دفترچه­ های راهنمای تخصصی و ترجمه زیرنویس برنامه­ ها و فیلم­ های علمی جهت نمایش در دانشگاه­ ها و مراکز معتبر از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی.
  •  ترجمه متون تجاری: آگهی­ های بازرگانی، قرارداد­های تجاری، معرفی محصولات و خدمات به زبان انگلیسی.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا،گروه ترجمه تخصصی“پروژه ایران” می­تواند سفارشات ترجمه انگلیسی خاص شما به سرعت و با کیفیت عالی و قیمت متناسب با بودجه مورد نظر انجام دهد.

 

به منظور ثبت سفارش انلاین ترجمه ، به روی ” ثبت سفارش ترجمه ” کلیک کرده و  پس  از عضویت در سایت از  پنل کاربری خود اقدام به ثبت سفارش کنید

ثبت نام و ارسال سفارش ترجمه

راهنمای ثبت نام و ارسال سفارش ترجمه

ارسال سفارش از طریق ایمیل

راهنمای ارسال سفارش از طریق ایمیل 

ارسال سفارش از طریق تلگرام

راهنمای ارسال سفارش از طریق تلگرام

ترجمه عربی به فارسی و فارسی به عربی

یکی از خدمات ارائه شده در گروه تخصصی ” پروژه  ایران ” ترجمه متون مختلف در زمینه های متنوع تخصصی از فارسی به عربی و از عربی به فارسی است. زبان عربی یک از ۶ زبان مهم دنیاست که در بیش از بیست و چهار کشور به آن صحبت می گردد. گستره جغرافیایی تکلم به زبان عربی از کشور عراق در خاورمیانه تا تا مراکش در همجواری با اقیانوس اطلس امتداد دارد. کشورهای عرب زبان به مانند زنجیری به هم پیوسته، در قاره های آسیا، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا قرار گرفته‌اند. اگرچه بیش از ۲۵۰ میلیون نفر از افراد جهان به زبان عربی به عنوان زبان مادری تکلم می نمایند، افرادی که به نحوی با زبان عربی در ارتباط‌اند بسیار بیشتر از این تعداد، و به گستره جهان اسلام هستند. زبان عربی زبان اسلام و زبان قرآن مجید است و قرآن به عنوان معجزه نبی اکرم و کتاب مقدس مسلمانان به زبان عربی نازل شده است. لذا مسلمانان علاقه دارند تا از محتوای آن به همین زبان آگاه گردند. همچنین فرائض روزانه مسلمین، مناسک حج ابراهیمی و ادعیه گوناگون به این زبان ادا می شوند. بدین ترتیب مخاطبان زبان عربی در جهان به بیش از یک میلیارد نفر رسیده‌است.

پرچم کشورهای عربی زبان

در ایران اما اهمیت زبان عربی و ترجمه متون و مدارک از زبان عربی به فارسی و فارسی به عربی دو چندان است. پس از ظهور اسلام و تسخیر ایران توسط اعراب، اکثریت ایرانیان به دین اسلام تشرف یافتند و بعد از آن دانشمندان، فقیهان و فیلسوفان بسیاری در طی قرن ها معلومات خود را به زبان عربی نگاشتند. امروزه نیز در حوزه های علمیه کشور فراگیری عربی مقدمه آموزش معارف اسلامی در سطوح مختلف است. همچنین در بسیاری از رشته های دانشگاهی علوم انسانی از الاهیات و معارف اسلامی گرفته تا فلسفه لازم است تا واحدهای آموزشی عربی گذرانده شود. زبان فارسی امروز نیز به میزان بسیار زیاد با زبان عربی در آمیخته شده است، به طوری که تفکیک میان کلمات عربی و فارسی در زبان فارسی غیر ممکن است. همچنین با توجه به رشد ارتباط تجاری و علمی میان ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس، آشنایی به زبان عربی و سطح ترجمه به این زبان به حوزه های بازرگانی و مراودات مالی نیز کشیده شده است.

به منظور ثبت سفارش انلاین ترجمه ، به روی ” ثبت سفارش ترجمه ” کلیک کرده و  پس  از عضویت در سایت از  پنل کاربری خود اقدام به ثبت سفارش کنید

ثبت نام و ارسال سفارش ترجمه

راهنمای ثبت نام و ارسال سفارش ترجمه

ارسال سفارش از طریق ایمیل

راهنمای ارسال سفارش از طریق ایمیل 

ارسال سفارش از طریق تلگرام

راهنمای ارسال سفارش از طریق تلگرام